Network

Network

svg divider

Uzman Kadromuz ile kurumsal gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak, sizlere en uygun çözümleri belirleyerek hizmetinize sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin talep ettiği hizmetler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Kablolama Network sistemlerinin en önemli parçasıdır. Kablolama Karşılaşılan problemlerde büyük rol oynar.

Doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz.

Kablosuz ağları, ofis içerisinde kapalı ortamlarda kullanılabileceği gibi, ofis dışı açık ortamlarda da desteklenebilmektedir. Bu bağlamda, özellikle kampus ortamlarında, kablo çekmenin zor olduğu binalar arası bağlantılarda kablosuz ağ çözümleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kimi durumda, kablolama maliyetlerinden kaçınmak, kimi durumda ise işin gerektirebileceği kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlamak amacıyla kullanıcıların ağa bağlantılarında radyo dalgaları (RF) kullanılmaktadır.Kullanıcıya, 300 Mbps e kadar ağa bağlantı imkanı sunan kablosuz alan ağı oluşturmak için; En uygun özellikte kablosuz erişim cihazlarının seçimi;Mevcut kablolu yerel alan ağına bağlantıları için hem kablolu ağ donanımlarında hem de kablosuz donanımlarda gerekli tanımlamaların yapılması konularında hizmet vermekteyiz.

Kurumsal ortamlarda üretilen ve kullanılan veri miktarı gün geçtikçe artmaktadır. Üretilen bu verilerin ağ ortamı üzerinden kurum merkezi biriminden şubelerine ulaştırılması gerekliliği ve bunun sonucunda , bant genişliğine duyalan ihtiyacının paralel olarak artmasına neden olmaktadır. Bu noktada WAN optimizasyon teknolojileri karşımıza bir çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. Farklı lokasyonlar arasında, kısıtlı bant genişliğinin olduğu ortamlarda, sunmuş olduğumuz WAN optimizasyon çözümleri ile karşılaşılan bant genişliği problemleri giderilebilmektedir.

Kurumsal ortamlarda WAN bağlantısının sürekliliği, servislerin kesintiye uğramadan devamlılığının sağlanması oldukça önemlidir.

Tek bir WAN bağlantısı yada bir çok WAN bağlantısı fark etmeksizin, sunmuş olduğumuz yük dengeleme çözümleri ile dışarıya hizmet verdiğiniz sunucu veya servisleriniz için performans ve servis sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal ağ mimarileri çok sayıda anahtar, yönlendirici vb. cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazların sayısının fazlalığı, ortamın idare edilmesi ve takibini zorlaştırmaktadır. Sunmuş olduğumuz ağ görüntüleme çözümleri ile, tüm ağ ortamını rahat bir şekilde kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Ağda oluşacak herhangi bir performans problemini anlık olarak tespit edebilirsiniz.